Oprava plastových nárazníkov

          Firma Polykomp sa okrem výroby plastových výrobkov a nádrži venuje opravám plastových nárazníkov rôzných značiek, kapotáži, krytov a pod.V prípade že máte poškodený plastový nárazník, čelo, kryt na rezervu, prepravovacu truhlu na stechu auta, kapotáž trojkoliek, skútrov , traktorov a podobne, môžete nás osloviť s požiadavkou opravy plastu zvarovaním.

Neváhajte a nechajte si opraviť prasknutý plastový nárazník, či  masku, čelo, u nás - ušetríte !            Ak budete mať záujem o naše služby, navštívte nás na Rampovej. ul.1 v Košiciach, kde urobíme obhliadku poškodenej veci a dáme Vám informácie, akým spôsobom vieme vyriešiť Váš problém. Zároveň Vás oboznámime s termínom oparvy a cenou.

       Pred samotnou opravou plastových nárazníkov. čiel, kapotáži, krytov je potrebné do firmy doniesť očistený a odmastnený predmet opravy z vnútornej aj vonkajšej časti v mieste poškodenia. ( Nárazníky a ostatné kryty nedemontujeme z áut , nakoľko nedisponujeme odborníkmi na demontáž rôzných značiek .) Prasknuté nárazníky opravujeme zvarovaním z vnútornej a vonkajšej strany prídavným materiálom. Z vonkajšej strany - viditeľnej sú zvary upravené zbrúsením . Cena opráv sa pohybuje podľa rozsahu poškodenia, o ktorej Vás budeme informovať predom .